pg1logo

45-267 Opole
ul. Mjr. Hubala 2

NIP 7542981713

tel.: (77) 545 32 23
tel.: (77) 545 32 24
fax : (77) 40 30 850

e-mail: psp5@psp5.opole.pl

 

KONTO BANKOWE:

Rada Rodziców

PKO Bank Polski SA

SKO Konto dla Rady Rodziców (SKO (RR))

25 1020 3668 0000

5202 0354 6033

e-mail: 
skarbnikpsp5@gmail.com

 

WOLONTARIAT_PG1

 

certyfikat_wf_z_klasa_big.jpg
certyfikat_unicef.JPG
wiking_odkrywca.JPG
certyfikat_dzien_wiosny_w_europie_2009.JPG
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Interkl@sa

Głosuj na nas !

Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!

Reklama

Dziennik elektroniczny w PG1

 

kliknij >>> e-dziennik

Konkurs "W świecie finansów"- III miejsce Agnieszki!

  W świecie finansów VII - wojewódzki konkurs z tematyki finansowej” - projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach edukacji ekonomicznej przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr II w Opolu      http://www.lo2.opole.pl/finanse/

  

 Agnieszka Dudek, uczennica kl.3d zajęła III miejsce w wojewódzkim konkursie  "W świecie finansów VII".

Gratulacje!!!

Więcej…
 
Znam historię, kulturę i życie codzienne naszych sąsiadów – Czechów - wyróżnienie w konkursie

Podczas uroczystej Gali, która miała miejsce w dniu 14 grudnia 2017 roku na Uniwersytecie Opolskim, uczennica naszego gimnazjum Agnieszka Dudek z kl.3dg otrzymała wyróżnienie w konkursie na najciekawszą prezentację multimedialną na temat: „Znam historię, kulturę i życie codzienne naszych sąsiadów – Czechów”. Agnieszka zabrała wszystkich uczestników w muzyczną podróż do Czech, ilustrowaną czeską muzyką dawną i popularną takich gwiazd estrady jak m. in.: Karel Gott, Halina Mlynkova i Ewa Farna. Konkurs został zorganizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, Kuratorium Oświaty w Opolu, Uniwersytet Opolski (Instytut Nauk Pedagogicznych, Instytut Historii, Naukowe Koło Pedagogów), Wydział Oświaty Urzędu Miasta Opola, Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Opolu oraz Polsko-Czeskie Towarzystwo Naukowe. Opiekunem uczennicy była pani Halina Brodziak.

Galeria zdjęć pod adresem:

http://psp-5.opole.pl/index.php/sport/konkursy/9-konkrsy/384-znam-historie-kulture-i-zycie-codzienne-naszych-sasiadow-czechow-wyroznienie-w-konkursie

 
XX PRZEGLĄD TEATRÓW OBCOJĘZYCZNYCH

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Musioła w Opolu serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej, XX edycjiPrzeglądu Teatrów Obcojęzycznych. Tegoroczny konkurs pod hasłem: „OPOWIEŚCI RÓŻNEJ TREŚCI” adresowany jest do uczniów klas V - VII szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych.

Konkurs odbędzie się w dniu 06 marca 2018 w auli naszej szkoły. Planowany czas rozpoczęcia godz. 9.00

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

ZGODA NA UDZIAŁ

Do udziału zapraszamy amatorskie zespoły aktorskie ze szkół podstawowych i klas gimnazjalnych województwa opolskiego, stworzone przez uczniów chcących zaprezentować swoje zdolności aktorskie oraz umiejętności językowe.

Zgłoszenie udziału (formularz zgłoszenia, zgoda na udział w załączeniu) należy przesłać na adres naszej szkoły: PSP 5 z O.I., 45-267 Opole, ul. Mjr Hubala 2 lub adres mailowy:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  w terminie do 23.02.2018.

REGULAMIN

 
Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Musioła w Opolu oraz Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Opolu serdecznie zapraszają do udziału w kolejnej XII edycji Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej pod hasłem: „Śpiewajmy razem”.

Konkurs odbędzie się w dniach 06 i 07 lutego 2018 r. w auli szkolnej.

Planowany czas rozpoczęcia godz. 9.00.

 Zgłoszenie należy przesłać na adres mailowy:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  lub listownie: PSP 5 z O.I., 45-267 Opole, ul. mjr Hubala 2 w terminie do 31.01.2018.

Regulamin

Karta Zgłoszenia

Pozwolenie na udział w konkursie

 
SUKCES LEŻY W NASZYCH SERCACH - PODSUMOWANIE DZIAŁALNOŚCI KOŁA FILMOWEGO I STAŻ W TV3 OPOLE

Od września 2016 roku uczniowie należący do Koła Filmowego w naszej szkole bardzo zaangażowali się w promocję naszej szkoły. Nagrali teledysk do utworu Dawida Kwiatkowskiego na konkurs, który był realizowany przez TVN. Następnie nagrali autorską piosenkę o Opolu, w prywatnym studiu nagrań w RCRE w Opolu. Przeprowadzili akcję zbiórki rzeczy dla Domu Dziecka i Hospicjum w Opolu. Odbyli szereg szkoleń dotyczących nagrywania filmów oraz poznali Medialny Świat Książek w Publicznej Bibliotece w Opolu. Ogromnym sukcesem okazało się nagranie filmu pt.: ,,Kim jestem?” na konkurs realizowany przez Policję w Opolu, uczniowie zajęli 1 miejsce. Zyskaliśmy też wspaniałego nauczyciela, który wspólnie z nami opracowywał szereg pomysłów. Dziękujemy pani Barbarze Klimko- Dureckiej za ogromne wsparcie!

Przystąpiliśmy do kolejnych konkursów, zdobyliśmy wyróżnienie w Konkursie Fotograficznym w LO6. W maju wzięliśmy udział w akcji ,, Maj Życzliwości” i nagraliśmy spot przedstawiający naszych uczniów pomagających osobom starszym i niepełnosprawnym. Za zaangażowanie wszyscy uczniowie otrzymali nagrody z rąk Prezydenta Miasta Opola - pana Arkadiusza Wiśniewskiego.

Więcej…
 
«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 

Wyszukaj w serwisie

Blog PG1

 

Moje Miasto Opole BLOG PG1

 

eTwinning

etwinning

 

Certyfikaty

certyfikat_zaczarowany_swiat.JPG
szkola_bez_przemocy.jpg
szkola_z_klasa.jpg
iso.jpg
nauczyciel_z_klasa.jpg
european_language_label.jpg
iso.jpg
szkola_promujaca_zdrowie.jpg
twinning
dzien_wiosny_certyfikat.jpg
certyfikat_dzien_wiosny_w_europie_2008.jpg
certyfikat_dzien_wiosny_2010.JPG
certyfikat_etwinning
certyfikat_bezpieczna_szkola_3013