pg1logo

45-267 Opole
ul. Mjr. Hubala 2

NIP 7542981713

tel.: (77) 545 32 23
tel.: (77) 545 32 24
fax : (77) 40 30 850

e-mail: psp5@psp5.opole.pl

 

KONTO BANKOWE:

Rada Rodziców

PKO Bank Polski SA

SKO Konto dla Rady Rodziców (SKO (RR))

25 1020 3668 0000

5202 0354 6033

e-mail: 
skarbnikpsp5@gmail.com

 

WOLONTARIAT_PG1

 

certyfikat_wf_z_klasa_big.jpg
certyfikat_unicef.JPG
wiking_odkrywca.JPG
certyfikat_dzien_wiosny_w_europie_2009.JPG
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Interkl@sa

Głosuj na nas !

Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!

Reklama
Opolskie Orły

"OPOLSKI ORZEŁ" - wyróżnienie Prezydenta Miasta Opola. Otrzymują je raz w roku laureaci ogólnopolskich i wojewódzkich konkursów, olimpiad, turniejów przedmiotowych, uczniowie o znaczących dokonaniach sportowych i artystycznych wykazujący się jednocześnie znakomitymi wynikami w nauce.

 

Opolskie Orły 2016

 

AGNIESZKA DUDEK:

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego o Księciu Janie Dobrym (Bogusław Makara)

 

Opolskie Orły 2015

 

AGATA MUSZYŃSKA:

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego o Księciu Janie Dobrym (Barbara Klimko - Durecka)

 

ADRIANNA ZWIERZEWICZ:

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej (Grzegorz Bortnik)

 

 DARIUSZ KUCHAREK:

 Laureat I Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy (Aneta Leśniak)

 

RAFAŁ  TALAGA:

I miejsce – kata indywidualne oraz I miejsce -  kumite indywidualne młodzików podczas Pucharu Polski Karate Shotokan PZK; 

 

I miejsce – kata indywidualne juniorów młodszych oraz II miejsce - kumite indywidualne  podczas Mistrzostw Polski Karate WKF (Zbigniew Sworeń, Bartłomiej Barański).

  

Opolskie Orły 2014

 

JAKUB  BRAWATA:

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (Dorota Olechnowicz)

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (Elżbieta Dmochowska).

 

SEBASTIAN  KRZAK:

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (Tamara Deblessem).

 

RAFAŁ  TALAGA:

II miejsce – kata indywidualne młodzików podczas Mistrzostw Polski Karate Shotokan; 

III miejsce – kata indywidualne juniorów młodszych podczas Mistrzostw Polski Karate WKF (Zbigniew Sworeń).

 

Opolskie Orły 2013

PATRYCJA  BANACH:

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (Kamila Wujkowska) Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (Elżbieta Dmochowska).

KATARZYNA  PINDEL:

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (Tamara Deblessem).

MAGDALENA  SPROSKA:

I miejsce na dystansie 100m stylem motylkowym w Letnich Mistrzostwach Polski w pływaniu juniorów młodszych 15 lat

I miejsce na dystansie 200m stylem motylkowym w Letnich Mistrzostwach Polski w pływaniu juniorów młodszych 15 lat (Jacek Urantówka).

JAKUB  BRAWATA:

Laureat Wojewódzkiego Biologicznego (Elżbieta Dmochowska).

RAFAŁ  TALAGA:

I miejsce w konkurencji kata chł. 12  - 13 lat w VIII Ogólnopolskim Turnieju karate WKF Grot CUP 2013;

I miejsce w konkurencji kumite indywidualne w Międzynarodowym XIX Turnieju Karate RADA REGENTÓW;

III miejsce w konkurencji kata indywidualne w Międzynarodowym XIX Turnieju Karate RADA REGENTÓW;

I miejsce w konkurencji kata indywidualne w Grand Prix Poland 2012 (Zbigniew Sworeń).

 

Opolskie Orły 2012

PATRYCJA  BANACH

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (Kamila Wujkowska)

 

Opolskie Orły 2008

KRZYSZTOF KOWALSKI
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
(Andrzej Kesler)

MICHAŁ TOMAŃSKI
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
(Marianna Garielczyk)

MICHAŁ JASIOK
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
(Andrzej Kesler)

 

Opolskie Orły 2007

PAWEŁ DZIEPAK
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (Bożena Koksa), laureat XI Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego (Alicja Antas)

KRZYSZTOF KOWALSKI
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

JUSTYNA RODZEŃ
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego, laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego (Jolanta Krupa)

 

Opolskie Orły 2006

PAWEŁ DZIEPAK
Laureat X Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego,  I m w X Wojewódzkim Konkursie Informatycznym (Alicja Antas)

PAWEŁ GARNCAREK
X miejsce w finale krajowym eliminacji do XX Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Matematycznych i Logicznych, Laureat VI Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, laureat VI Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego, finalista I Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów, finalista VI Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla uczniów szkół gimnazjalnych (Małgorzata Janus, Eugenia Garncarek, Marzena Mazur)

MAREK PACHOŁEK
I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju tańca o puchar Prezesa BOT Elektrowni Opole, II miejsce w XVII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krapkowic, III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezesa Agencji Promocji i Rozwoju Gospodarczego Miasta Tychy S.A., III miejsce w II Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Jeleniej Górze (Joanna i Marek Parasiewicz)

PAWEŁ PODOLSKI
Finalista VI Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego dla uczniów szkół gimnazjalnych, laureat etapu regionalnego - Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531 - 1683. Od Obertyna do Wiednia", Laureat XII Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (Andrzej Kesler)

NATALIA PAWLACZEK

I, III, IV miejsce w Zimowych Mistrzostwach Polski Młodzików 13 - letnich w pływaniu, II, III miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Sportowych, I, II miejsce w Letnich Mistrzostwach Polski Młodzików 12 lat w pływaniu, I miejsce w XXI Międzynarodowych Mistrzostwach Opola w Pływaniu (Jacek Urantówka)

 

Opolskie Orły 2005

PATRYK DROFISZYN
Laureat XI Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (Andrzej Kesler, Anna Ciepaj)

PAWEŁ GARNCAREK
Laureat V Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (Małgorzata Janus, Eugenia Garncarek)

WERONIKA STANEK
Laureatka V Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (Krystyna Napieraj)

PAWEŁ DZIEPAK
Laureat IX Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego (Alicja Antas)

 

Opolskie Orły 2004

ALEKSANDRA NOWACKA
I i II m. na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów 14 letnich w Pływaniu, III m. na Mistrzostwach Polski Szkół Sportowych w Pływaniu (Jacek Urantówka)

EWA SŁUPIANEK
II m. w X Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Zimowych Śląsk '2004 (Halina Grochowicz)

Opolskie Orły 2003

ŁUKASZ GARNCAREK
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, Fizycznego i Chemicznego (Małgorzata Janus, Violeta Zajączkowska, Elżbieta Tomczuk)
 
ANNA FIEREK
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego (Dagmara Koperkiewicz)

EDYTA KOZIELSKA
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (Elżbieta Tomczuk)

AGATA OZDOBA
Zdobywczyni II m. w Judo na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych, Zdobywczyni Pucharu Polski Młodziczek w Judo (Edward Faciejew)
 
SANDRA GOSZCZYŃSKA
Zdobywczyni III m. w Judo na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych, Akademicka Mistrzyni Polski Juniorek Młodszych w Judo (Edward Faciejew)
 
ALEKSANDRA GĄSIOR
 
Zdobywczyni III m. w kategorii HIP - HOP solo w Ogólnopolskim  Turnieju  Tańca  Disco i Break Dance (Bogusława Graczykowska)

 

Opolskie Orły 2002

 
 

ŁUKASZ GARNCAREK
XV Międzynarodowe Mistrzostwa Francji w Grach Logicznych i Matematycznych – II m. na świecie, XV Międzynarodowe Mistrzostwa Francji w Grach Logicznych i Matematycznych - I m. w Polsce, laureat II Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego - I m., laureat II Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego – II m., laureat II Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego  (Małgorzata Janus - matematyka, Violeta Zajączkowska - fizyka, Elżbieta Tomczuk - chemia)

 

BARTŁOMIEJ ANDRZEJEWSKI

Laureat II Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego - II m.  (Bożena Koksa)

 

JERZY NOWOSIELSKI

Laureat VIII Wojewódzkiego Konkursu Historycznego  (Andrzej Orel)

 

ANNA PIECHURA

Laureatka II Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego  (Anna Ciepaj)

 

JAROSŁAW STEFANIAK

Laureat II Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego (Marek Pietruszka)

 

JERZY KRÓLICKI

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny - I m. (Damian Jurzyca)

 

EWA SŁUPIANEK

VIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych - łyżwiarstwa figurowe - III m. w kategorii solistek Klasa Złota  (Halina Grochowicz)

 

MACIEJ SĘKOWSKI

 
Mistrzostwa Polski Młodzików w Judo – II m. Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorów w Judo - I m. (Edward Faciejew)

 

AGATA OZDOBA

 
Mistrzostwa Polski Młodzików w Judo - I m. Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorek młodszych w Judo - III m. (Edward Faciejew)

 

Opolskie Orły 2001

ŁUKASZ GARNCAREK

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

 

BARTŁOMIEJ ANDRZEJEWSKI

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego (Marzena Mazur)

 

GRZEGORZ GAICKI

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego  (Violeta Zajączkowska)

 

ALEKSANDRA FIRLIK

Laureatka XXV Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

 

TOMASZ JANUSZ

Laureat VII Wojewódzkiego Konkursu Historycznego - II m.

 

MACIEJ SĘKOWSKI

Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików w Judo – I m.

 
 
Opolskie Orły 2000
 
 
 
MALWINA BODZIONY
 
Laureatka Ogólnopolskich Turniejów Tańca w Gnieźnie oraz w Wałczu, Festiwalu Tańca w Częstochowie oraz Mistrzostw Polski w Inowrocławiu

 

 
AGNIESZKA JAKUBCZYK
 
Laureatka Ogólnopolskich Turniejów Tańca w Gnieźnie oraz w Wałczu, Festiwalu Tańca, w Częstochowie oraz Mistrzostw Polski w Inowrocławiu

 

 

 
Copyright © 2008 Publiczne Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Opolu  

 

 

RocketTheme Joomla Templates